Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Obsługa działu Kalendarz zamówień

Sekcja „Kalendarz zamówień” w panelu administracyjnym sklepu internetowego to miejsce, gdzie możesz łatwo śledzić daty złożenia zamówień i terminy realizacji. Dzięki przejrzystemu i intuicyjnemu kalendarzowi, masz pełen wgląd w harmonogram zamówień.

Oto krótki opis tej sekcji:

W sekcji „Kalendarz zamówień” znajduje się typowy kalendarz, który umożliwia podgląd dat złożenia zamówień oraz terminów realizacji. Każde zamówienie jest reprezentowane przez odpowiednie zdarzenie w kalendarzu, które zawiera informacje o zamówieniu, takie jak numer zamówienia, dane klienta, produkty i inne szczegóły.

Dzięki temu kalendarzowi, możesz w prosty sposób orientować się w harmonogramie zamówień i łatwo zidentyfikować terminy realizacji. Kolory lub ikony mogą być wykorzystane do oznaczenia różnych statusów zamówień, co ułatwia ich identyfikację na pierwszy rzut oka.

 

W obszarze danego dnia kalendarza możesz zobaczyć liczbę zamówień, które w tymże dniu uzyskały określony status. Dzięki temu narzędziu, możesz w prosty sposób prześledzić, ile zamówień zostało złożonych w danym terminie, ile z nich zostało już zrealizowanych oraz ile jest w trakcie realizacji.

 

Dzięki kalendarzowi w panelu administracyjnym sklepu internetowego, możesz w sposób przejrzysty śledzić historię realizowanych zamówień. Przeskakiwanie między miesiącami jest proste – wystarczy kliknąć strzałki lub pola umieszczone na górnej belce kalendarza. Dzięki temu łatwo możesz przejrzeć zamówienia z różnych okresów czasu.

 

 

Zaktualizowano 22 maja 2023

Czy ten artykuł był pomocny?

Related Articles