1. Home
  2. Częste pytania

Pokaż więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Częste pytania

 

Gdzie znajdę instrukcję sklepu internetowego sStore?
Instrukcja obsługi panelu administracyjnego oraz całego sklepu internetowego sStore znajduje się na naszej stronie. Obszerniejsza Baza Wiedzy dotycząca obsługi i zarządzania sklepem internetowym sStore jest tutaj.
 
Ile kosztuje założenie sklepu internetowego sStore?
W eBiznes.pl specjalizujemy się w tworzeniu sklepów internetowych z użyciem innowacyjnej platformy sStore. Nasze oprogramowanie pozwala na błyskawiczne założenie e-sklepu – cały proces zajmuje zaledwie kilka minut. Dodatkowo, proponujemy wygodny i ekonomiczny model abonamentowy. Już za 33 zł netto miesięcznie, przy rozliczeniu rocznym, możesz cieszyć się bogatymi funkcjonalnościami, jakie oferuje sStore. Z nami prowadzenie sklepu internetowego jest nie tylko proste, ale i korzystne finansowo! Cennik i pakiety znajdują się na stronie.
 
Jak założyć pocztę e-mail?
Jeżeli chcesz utworzyć nową skrzynkę e-mail możesz to zrobić w panelu klienta https://panel.ebiznes.pl/clientarea.php (dotyczy wszystkich usług, sklepów internetowych, stron www, hostingów). Dokładną instrukcję znajdziesz tutaj -> Jak założyć pocztę e-mail
 
Gdzie znajdę wszystkie faktury oraz moje usługi i domeny, zarejestrowane w firmie eBiznes.pl?
Wszystkie aktywne oraz zakończone usługi, faktury za opłacone usługi, zarejestrowane domeny internetowe, znajdziesz w Panelu Klienta eBiznes.pl. W Panelu Klienta możesz również zarejestrować nowe usługi oraz nowe domeny. Przeczytaj więcej.
 
Kiedy i w jakich godzinach mogę uzyskać pomoc techniczną?
Nasz dział pomocy technicznej pracuje codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00. W sytuacjach awaryjnych, również możesz kontaktować się z nami w każdy dzień wolny, od 8:00 do 20.00. Infolinia: 733 803 801, e-mail: pomoc@ebiznes.pl, czat na stronie. Nasi administratorzy jednak cały czas czuwają nad serwerami, które są zlokalizowane w serwerowni OVH w Warszawie i pracują 24 godziny na dobę, 365 dni w roku!