1. Home
  2. Sklep internetowy sStore
  3. Konfiguracja - ustawienia
  4. Wysyłka - dostawa
  5. Jak realizować zamówienia z hurtowni w modelu dropshipping?
  1. Home
  2. Sklep internetowy sStore
  3. Produkty i kategorie
  4. Hurtownie
  5. Jak realizować zamówienia z hurtowni w modelu dropshipping?

Pokaż więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Jak realizować zamówienia z hurtowni w modelu dropshipping?

Przy współpracy z hurtowniami w modelu dropshipping, istnieją dwie możliwości przy wysyłce towarów do klienta, które są uzależnione od wymagań konkretnej hurtowni. Przed rozpoczęciem współpracy z hurtownią dropshipping, warto zapoznać się ze wszystkimi warunkami, które stawia hurtownia.

1. Hurtownia wysyła paczkę własnym kurierem, natomiast klient pokrywa koszt dostawy. W takim wypadku nie trzeba nic więcej robić, hurtownia zrealizuje zamówienie wraz z dostawą zakupionych produktów do klienta

2. Hurtownia dropshipping wysyła zamówienie bezpośrednio do klienta, lub Twojego sklepu, ale żąda abyś przekazał jej etykietę od Twojego kuriera.

W tym przypadku musisz nawiązać współpracę z wybraną firmą kurierską, lub najlepiej brokerem, takim jak Epaka.pl, Apaczka.pl, lub innymi.

 

Gdy przekazujesz zamówienie do hurtowni, generujesz etykietę na paczkę w zamówieniu na karcie Wysyłka i za pomocą funkcji Dodaj plik etykiety na paczkę, wstawiasz plik PDF z listem przewozowym. Po jego zapisaniu sklep wygeneruje link wraz z informacją o numerze zamówienia. Numer zamówienia wraz z linkiem do etykiety należy przekazać hurtowni.

 

 

Zaktualizowano 13 marca 2024

Czy ten artykuł był pomocny?

Related Articles