1. Home
  2. Kreator stron Strona24.PL
  3. Jak utworzyć stronę internetową za pomocą kreatora Strona24?

Pokaż więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Jak utworzyć stronę internetową za pomocą kreatora Strona24?

Dzięki kreatorowi Strona24 możesz samodzielnie stworzyć piękną stronę internetową i sklep internetowy, nawet jeśli nie posiadasz umiejętności graficznych ani informatycznych. Odkryj możliwości kreatora Strona24 i daj swojej stronie internetowej lub sklepowi online profesjonalny wygląd, który przyciągnie uwagę klientów i pomoże Ci osiągnąć sukces w świecie online!

Jak założyć własną stronę internetową za pomocą kreatora stron Strona 24?

Aby rozpocząć tworzenie swojej własnej strony internetowej i skorzystać z bezpłatnej wersji próbnej usługi Kreatora Strona24.pl, zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony www.strona24.pl i wybrania przycisku „Wypróbuj za darmo„.

 

Następnie zostaniesz przekierowany do naszego Panelu Klienta eBiznes.pl, w którym będziesz mógł(a) wybrać tymczasową nazwę dla swojej strony WWW (domenę internetową). Nazwę tą będzie można zmienić w dowolnym czasie, bez utraty zawartości dotychczasowej pracy.

 

W następnym kroku wybierz opcję Kontynuuj.

 

Później zobaczysz widok instalacji konta na serwerze.

 

Po zainstalowaniu konta na serwerze zobaczysz taki widok, wybierz „Przejdź do panelu klienta”.

 

W kolejnym kroku zobaczysz taki panel. Wybierz z menu po prawej stronie, zakładkę „Otwórz Kreator STRONA24.PL

 

Następnie wybierz szablon, który Ci się najbardziej podoba i kliknij w „Instaluj„.

Nasz system umożliwia dostosowanie każdego szablonu do dowolnej branży – w kilku kliknięciach możesz zmienić logo, banery, grafiki, czcionki, układ, moduły i cały styl strony, nawet bez pomocy grafika!

Zainstalowany szablon będzie działał oczywiście w Twoim języku, czyli na przykład w języku polskim.

 

Po wybraniu szablonu wybierz domenę, którą utworzyłeś(aś) na samym początku i kliknij w „Dalej„. Na tej domenie (pod tym adresem WWW), Twoja Strona lub e-Sklep może cały czas działać, ale możesz też zmienić domenę na własną. Jeśli nie masz własnej domeny, możesz ją zarejestrować w naszym serwisie. Domenę można zmienić na własną dopiero po opłaceniu usługi, w tym celu wystarczy napisać do nas.

 

Potem zobaczysz okno, w którym będzie podany Twój e-mail, również kliknij w przycisk „Dalej„.

 

Twoja nowa strona internetowa została zainstalowana, teraz jedynie uzupełnij podstawowe informacje o swojej firmie lub o sobie.

 

Po uzupełnieniu podstawowych informacji masz już pełną możliwość edytowania szablonu i zmiany edycji zawartości strony.

Nie przejmuj się tym, że zawartość strony jest w języku angielskim, w kilka chwil zmienisz wszystkie opisy, treści, nazwy przycisków,  na własne, w swoim języku.

Także w każdej chwili możesz również zmienić szablon strony na inny, bez utraty zawartości witryny.

 

Warto zaznaczyć, że na lewej dolnej części strony znajduje się sekcja Pomoc, która oferuje szeroki wybór tematów wsparcia dotyczących Kreatora Strona24.pl. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zawsze można skorzystać z tej sekcji, gdzie znajdują się cenne informacje i poradniki, które pomogą w korzystaniu z naszego narzędzia.

 

Jak zalogować się do Strony WWW / e-Sklepu zrobionym w kreatorze strona 24?

Warto pamiętać, że jeśli po wejściu na swoją stronę internetową nie widzisz przycisków do edycji i zarządzania, oznacza to, że nie jesteś zalogowany. Przyciski te są widoczne tylko dla Ciebie, inni użytkownicy Internetu nie mają do nich dostępu. Dzięki temu możesz spokojnie dokonywać zmian i zarządzać swoją stroną, mając pełną kontrolę nad jej wyglądem i treścią.

Aby zalogować się do Strony / e-Sklepu Kreatora STRONA24.PL, wystarczy zalogować się do Panelu Klienta eBiznes.pl i z menu po prawej stronie, w sekcji „Kreator STRONA24.PL -> Zarządzaj Stroną:„, wybrać link z adresem strony i napisem „Zarządzaj„.

 

Od razu zostaniesz przekierowany(a) do swojej Strony i będziesz mógł(a) ją edytować i zmieniać.

 

Prosimy pamiętać, że usługa testowania kreatora stron Strona24 jest całkowicie bezpłatna i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami. Korzystając z kreatora Strona24, masz możliwość stworzenia pięknej strony internetowej dla siebie lub swojej firmy, a także prostego sklepu internetowego z obsługą płatności online.

Jeśli potrzebujesz bardziej zaawansowanej strony internetowej, która zostanie zaprojektowana przez nasz zespół grafików, zachęcamy do kontaktu i przesłania nam adresu przykładowej strony, na podstawie której chciałbyś, abyśmy dla Ciebie stworzyli dedykowany projekt.

Jeżeli natomiast potrzebujesz bardziej zaawansowanego sklepu internetowego, z integracją z hurtowniami dropshipping oraz modułem Allegro, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na Gotowy Sklep Internetowy sStore.

 

 

Zobacz film instruktażowy: Jak rozpocząć tworzenie własnej strony internetowej.

Zaktualizowano 5 lipca 2023

Czy ten artykuł był pomocny?

Related Articles